Naše Lucka. Zvládá denně stovku e-mailů a desítky telefonátů s úsměvem

| 11. květen 2019

Máme tu takovou malou novinku pro všechny fandy ThePay. Rozhodli jsme se vám čas od času představit některé naše zaměstnance. Protože pokud jste našimi klienty, jste i vy součástí naší rodiny. :-)

Pokračovat ve čtení

E-shopová jednička Shoptet otevřela bránu pro ThePay

| 5. duben 2019

Je to horká zpráva a úplná novinka, na kterou se už v minulosti hodně zákazníků ptalo. Zahájili jsme spolupráci se společností Shoptet, největší e-shopovou platformou u nás. Silným hráčem českého a slovenského e-commerce.

Pokračovat ve čtení

Apple Pay konečně v Česku. A hned ve velkém stylu

| 25. březen 2019

Desítky a desítky tisíc českých zákazníků, kteří používají iPhone či jiné zařízení od Apple, si aktivovalo službu Apple Pay ještě ten den, kdy na českém trhu odstartovala. A bylo to raketové! Jen za dva dny od spuštění nasbírala víc uživatelů, než kolik jich konkurenční metoda Google Pay střádala rok. Ale vezměme to popořádku...

Pokračovat ve čtení

Péhápkáři se sešli v Brodu. Jen tak, na pohodu

| 25. únor 2019

Začátkem února se v havlíčkobrodském coworkingovém centru Hubbr sešla parta vývojářů na vůbec prvním srazu přátel  tady na Vysočině. Uvolněná atmosféra, dobré jídlo, fajnpovídání i pivko na konec položilo základ další zajímavé tradici. Už teď je totiž jasné, že se nepotkali naposledy.

Pokračovat ve čtení

Do nového roku ve spolupráci s FAVI

| 7. leden 2019

Je naší milou povinností vám dnes napsat o tom, že jsme zahájili spolupráci s oblíbeným vyhledávačem FAVI. Ten působí v pěti zemích, ve kterých na jednom místě sdružuje a přináší koncovým zákazníkům nabídku více než 1 100 internetových a kamenných obchodů s nábytkem a dekoracemi.

Pokračovat ve čtení

Podporujeme platební tlačítko od Fio banky

| 22. listopad 2018

Platby přes předvyplněná bankovní tlačítka jsou oblíbenou alternativou platebních karet. Nově rozšiřujeme nabídku také o tlačítko Fio banky. 
Věříme, že touto novinkou potěšíme nejeden e-shop.

Pokračovat ve čtení