ThePay naděluje novým zákazníkům. Nepropásněte to

| 19. listopad 2018

Máme rádi Vánoce a všechno, co je s nimi spojené. Než si začneme svátky užívat do sytosti, rozhodli jsme se udělat radost novým zákazníkům. Nadělujeme jim totiž slevy. Časově omezené a stojí za to.

Pokračovat ve čtení

Vysočina hostila unikátní vývojářskou konferenci DEVELOPER DAY. Byli jsme tam

| 7. listopad 2018

Ačkoli je za Mekku programátorských mozků právem považována Praha, Vysočina rozhodně nezůstává ničím pozadu. Svědčí o tom říjnové, velmi úspěšné regionální setkání vývojářů, nazvané DEVELOPER DAY 2018. Tuto jednodenní konferenci již podruhé zorganizovalo havlíčkobrodské coworkingové centrum Hubbr. Za jihlavskou platební bránu ThePay byl jedním ze speakerů náš šéf-programátor Michal Kandr.

Pokračovat ve čtení

Aplikace Sender nabízí nově možnost odesílání financí do Equa bank

| 5. listopad 2018

V rámci ThePay nabízíme jednu bezva aplikaci, a tou je Sender. Díky němu je možné odesílat peníze na účty klientů ihned, v reálném čase. To je teď případ i Equa bank, kterou Sender nově podporuje. S touto bankou je možné finance odesílat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tedy i o víkendech a svátcích.

Pokračovat ve čtení

Registrace ThePay nebyla nikdy jednodušší. Místo skenování jen pohodlně foťte

| 22. říjen 2018

Řekněte sýr, a registraci platební brány máte hotovou. V říjnu jsme spustili novou funkci, díky které si mohou naši klienti při registraci platební brány ThePay pohodlně vyfotit doklady přes webovou kameru nebo foťákem v mobilním telefonu. To znamená, že už nemusíte mít po pravém boku scanner a po levém tiskárnu, abyste svoji registraci úspěšně dokončili. Vlastně vůbec nemusíte být v kanceláři, nebo doma.

Pokračovat ve čtení

House of Havel se rozrůstá na Bedřichov. 
Prvorepubliková vila nabídne šest bytů k pronájmu

| 17. září 2018

Naši realitní značku House of Havel nemusíme Jihlavským detailně představovat. Ale pro jistotu: hlavou i srdcem se specializujeme na dlouhodobý pronájem bydlení či komerčních prostor. Zakládáme si na tom, že nejsme realitka, která bydlení jen zprostředkovává, ale že všechny nemovitosti jsou výhradně v našem vlastnictví.

Pokračovat ve čtení

House of Havel má nový web. A na něm všechny naše pronájmy v Jihlavě

| 13. srpen 2018

Máme rádi reality. Byty i kanceláře. Milujeme zajímavá místa a netradiční prostory. A tak už nějakou chvíli poskytujeme dlouhodobé pronájmy bytů a komerčních prostor v Jihlavě. Abyste měli nabídku našich nemovitostí v lepším dosahu a mohli jste aktuální stav sledovat, je tu nový web.

Pokračovat ve čtení