Partnerství e-shopového řešení Webareal a platební brány ThePay

| 26. září 2017

Nyní můžete začít využívat platební bránu ThePay i na e-shopovém řešení Webareal společnosti Bohemiasoft, s.r.o., a to za velmi výhodných podmínek.

Společnost Bohemiasoft ovlivňuje dění na českém e-commerce trhu od roku 2008 a stojí za  množstvím spokojených zákazníků, v řádech ticíce e-shopů. Webareal nabízí komplexní řešení pro start a rozjetí internetového podnikání. 

Pokračovat ve čtení

Pomáháme skvělým projektům na Startovači

| 20. září 2017

Máte skvělou vizi a málo peněz? Přesto věříte, že dokážete oslovit ostatní? A přejete si, aby vás ti, kteří uvěří vašemu projektu, podpořili? Crowdfunding je pro vás jako dělaný!

Máte peníze a nevíte, co s nimi? Rádi investujete do nadějných nápadů? A přejete si, aby se vám vaše investice vrátila? Crowdfunding je vám šitý na míru!

Pokračovat ve čtení

Zahájení spolupráce s eshop-rychle.cz

| 16. září 2017

S radostí oznamujeme, že platební bránu ThePay.cz si můžete nově aktivovat na e-shopovém řešení eshop-rychle.cz, které provozuje českobudějovická firma Golemos, s.r.o.

Platformu eshop-rychle.cz využívá od roku 2008 cca 6 500 e-shopů, které za poslední rok vyexpedovaly zboží v hodnotě cca 4,2 miliardy korun. Tím se eshop-rychle.cz řadí mezi největší poskytovatele e-shopových řešení na českém trhu.

Pokračovat ve čtení

Platební brána s možností online registrace

| 23. srpen 2017

Není nic jednoduššího než se zaregistrovat a začít využívat platební bránu během jednoho odpoledne. ThePay pro své klienty připravila plnohodnotnou online registraci, při které nemusíte vzít pero do ruky.

Pět minut, ano, to je vážně doba, za kterou s námi můžete svým zákazníkům nabízet online platby na vašem e-shopu. Jako první na českém trhu se můžeme pochlubit kompletním systémem online registrace, při kterém šetříme papírem a hlavně vaším časem. Pro online registraci stačí nahrát pár základních souborů jako občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a výpis z bankovního účtu. Za pár dalších prokliků je vaše registrace na světě. 

Pokračovat ve čtení

Kupte si vstupenku doma na gauči s pivem v ruce

| 4. červenec 2017

Netajíme se tím, že milujeme Vysočinu. A máme rádi dobrou letní zábavu. A co nás těší nejvíc? Vysočina má skvělý letní festival s parádním obsazením.

XVII. ročník Sázavafestu je za dveřmi a pořádá ho společnost UDANAX, s.r.o. (jak jinak než z Jihlavy). Naplňuje nás hrdostí, že se na tom podílíme s naším týmem z ThePay, neboť již loni jsme pro pořadatele zabezpečovali platby online. A když se nás pořadatelé letos rozhodli oslovit podruhé, zeptali jsme se ředitelky festivalu Andrey Zdarsové na několik otázek.

Pokračovat ve čtení

Rajče. S pomocí ThePay zase o kousek šťavnatější!

| 24. únor 2017

Pro úspěšný projekt Rajče.net pod taktovkou mediální skupiny Mafra a.s, jsme připravili řešení platební brány ThePay na míru tak, aby splňovalo veškeré potřebné parametry a vlastnosti.

I přes veškeré odlišnosti od běžných projektů, kam ThePay běžně implementujeme, pro nás nebylo nasazení na takovýto projekt problémem. Se specifickými projekty máme zkušenosti a dokážeme velice rychle reagovat na klientské požadavky.

Pokračovat ve čtení