EET nechte na nás!

| 27. leden 2017

V ThePay si svých partnerů vážíme a víme, s čím budou muset zápolit. Zapojili jsme všechny naše mozky a dnes do světa vypustili testovací API pro napojení EET.

Máte rádi příjemná překvapení? Jistě, kdo by neměl. My pro vás jedno máme. A zdarma!

První březen se nachýlil a každý provozovatel e-shopu by měl vědět, že od tohoto dne je povinen elektronicky evidovat své tržby. Můžeme o EET vést spory, můžeme s EET nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat.

Pokračovat ve čtení

E-shopy, nebojte se EET!

| 17. říjen 2016

Máte e-shop a obáváte se, že vás spláchne vlna EET? Sepsali jsme pro vás vše, co byste měli vědět. Nezapomínejte, štěstí přeje připraveným.

Hodnocení projektu elektronické evidence tržeb a panické stavy vyplývající z pocitu, že EET = likvidace podnikání, necháme jiným. Na e-trhu jsme platebním prostředníkem mezi zákazníky a e-shopy již řádku let a víme, že v minulosti musely překonat leckteré na první pohled často nepřekonatelné překážky. Koneckonců i rozšíření platebních metod o platební karty a tzv. bankovní tlačítka mohlo v začátcích vzbuzovat dojem složitosti. Přesto jsou tu e-shopy stále s námi. Přesto na nich můžete platit kartami. A přesto celý trh e-commerce neustále roste. Naučili se, přizpůsobili a vylepšili.

Pokračovat ve čtení

Za světlem poběží už i Jihlava

| 13. březen 2016

Noční běhy se Světluškou mají dlouholetou tradici. Minulý rok se jich účastnilo celkem 4200 běžců a díky nim se vybralo víc než 2,1 milionu korun. Peníze Světluška použila na nákup potřeb pro nevidomé.

Dobročinná organizace Světluška každý rok pořádá noční běhy, které mají za cíl pomoci nevidomým a špatně vidícím lidem. Symbolickou výměnou „vstupné za světlo“ každý běžec získá čelovku a běží noční tratí do cíle. Běhy se konají v Praze, Brně a nově i v Jihlavě. Příchodem nočního běhu do Jihlavy se také odstartovala nová spolupráce. Vstupné teď běžci můžou zaplatit online díky jihlavské platební bráně ThePay. Ta se stala partnerem Světlušky.

Pokračovat ve čtení

ThePay.cz se naučilo japonsky. Za týden! (doplnit video)

| 6. březen 2016

Když se spojí dvě věci v jednu dobrou, vždycky to dává smysl. Tak jako ThePay a Japonská půjčka. Japonskou půjčku má pod střechou společnost Home Credit a my v ThePay jsme jim pomohli, aby jejich půjčka byla rychlá jako Šinkansen.

Společnost Home Credit, člen skupiny PPF se na nás v roce 2015 obrátila s poptávkou platebního řešení pro jejich projekt rychlých půjček. Zadání bylo zcela jasné – dodat službu, která z projektu JaponskaPujcka.cz udělá nejrychlejší půjčku v Česku.

Pokračovat ve čtení