Aplikace Sender nabízí nově možnost odesílání financí do Equa bank

| 5. listopad 2018

V rámci ThePay nabízíme jednu bezva aplikaci, a tou je Sender. Díky němu je možné odesílat peníze na účty klientů ihned, v reálném čase. To je teď případ i Equa bank, kterou Sender nově podporuje. S touto bankou je možné finance odesílat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tedy i o víkendech a svátcích.

Přinášíme do života klientů extrémně rychlé převody financí

Aplikace Sender je jakousi nadstavbou naší platební brány ThePay. Je to silný nástroj, který dává smysl všude, kde je potřeba odesílat automatizovaně větší množství plateb v reálném čase.

Technologii si sami vyvíjíme a služby automatizovaných rychlých plateb neustále zdokonalujeme a rozšiřujeme. Převody peněz na účty klientů, anebo opačně, díky Senderu probíhají automaticky, bez ručních zásahů a naprosto bezpečně. Je to zkrátka komfortní věc. Dokážeme zajistit, že peníze jsou na účty připisovány prakticky kdykoliv, klidně v reálném čase i o víkendu.

Sender sám o sobě není v ThePay žádnou novinkou ani tajemstvím, je dostupný pro mnoho tuzemských bank. Kromě nově jmenované Equa také pro Českou spořitelnu, MONETU, ČSOB, Komerční banku, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Fio banku či Sberbank. A jíž zmíněné víkendové odesílání peněz na účty klientů pak funguje také do Equa bank, České spořitelny nebo Fio banky.