Do nového roku ve spolupráci s FAVI

| 7. leden 2019

Je naší milou povinností vám dnes napsat o tom, že jsme zahájili spolupráci s oblíbeným vyhledávačem FAVI. Ten působí v pěti zemích, ve kterých na jednom místě sdružuje a přináší koncovým zákazníkům nabídku více než 1 100 internetových a kamenných obchodů s nábytkem a dekoracemi.

Za pomoci aplikace z dílny ThePay nabízí FAVI zprvu svým zahraničním obchodním partnerům možnost placení přes tzv. Push platbu. Je to jednoduchá funkce pomocí vytvořeného odkazu, díky kterému obchodní partner snadno provede platbu. Tento odkaz pošle FAVI buď e-mailem, anebo ho vloží přímo do administrace klienta. Jakožto obchod prodávající na FAVI máte vše bez práce.

„Za spolupráci s ThePay jsme opravdu rádi, protože vím, že díky ní usnadňujeme život mnoha našim zahraničním obchodním partnerům. Ti mají pod získaným odkazem dostupné všechny informace a údaje nutné pro úhradu za naše služby, nemusí nic řešit, přepisovat. O nic se starat. Vše bude rychlé, intuitivní a online,“ dodává pan Jan Zajíc, jednatel společnosti Favi online s.r.o., která provozuje online vyhledávač FAVI.cz a FAVI.ro.

My za ThePay ještě doplníme, že v případě push platby není nutná implementace vlastní platební brány. K tomu, aby vše fungovalo, jak má, stačí provést automatickou registraci a získat tak přístupy do administrace ThePay.

Jak dojde k vytvoření odkazu pro platbu v administraci ThePay?

FAVI vytvoří odkaz tak, že v administraci ThePay zadá potřebné údaje k platbě. Uložením dojde k vygenerování jednorázového odkazu, který může komukoliv poslat či někam vložit. Jakmile si obchodník odkaz od FAVI otevře, zobrazí se mu všechny dostupné platební možnosti. Vybere si tu, která je pro něj nejlepší.

Proč prodávat zboží na Favi.cz?

Protože je to nejrozšířenější online katalog na našem trhu, který denně navštíví tisíce zákazníků. Ti tu nakupují nábytek různých stylů a vybírají z nepřeberné nabídky dekorací do interiérů. Na jednom místě. V pohodlí. V klidu. Přehledně. S radostí. Protože když chtějí fakt dobrý kousky, jdou sem. Více na FAVI.cz a FAVI.ro.