E-shopová jednička Shoptet otevřela bránu pro ThePay

| 5. duben 2019

Je to horká zpráva a úplná novinka, na kterou se už v minulosti hodně zákazníků ptalo. Zahájili jsme spolupráci se společností Shoptet, největší e-shopovou platformou u nás. Silným hráčem českého a slovenského e-commerce.

Shoptet funguje od roku 2009, je to ve svém oboru špička na trhu, která oslovuje zákazníky zejména díky své jednoduchosti a velkému množství e-shopových šablon. Nabízí mnoho užitečných funkcí, doplňků a propracovanou podporu, kterých aktuálně využívá více než 16 000 klientů.

„V životě naší platební brány je toto jedna z těch velkých věcí, protože spoustu obchodníků po této možnosti mnohokrát v minulosti pátralo. Chtěli mít ThePay na svém Shoptetu. Teď už jim můžeme vyhovět a věříme, že naplníme představy všech zákazníků Shoptetu, kteří vybírají pro svůj e-shop ideální platební bránu,“ uvádí k navázané spolupráci Daniel Havel, jednatel ThePay.cz, s.r.o., která platební bránu provozuje.

Uživatelé Shoptetu mohou odteď přijímat platby přes ThePay. Spárování je snadné

Platební bránu ThePay používá pro online platby přes 1 200 e-shopů, které běží na různých platformách, a konečně si ji mohou registrovat i obchodníci, kteří mají svůj internetový obchod na Shoptetu. Společně se Shoptetem jsme celé spárování nachystali tak, aby to pro obchodníky nebylo nic složitého.

Platební brána ThePay je na Shoptetu k dispozici v podobě tzv. Doplňku, který si zákazníci instalují, a následně pak provedou automatickou bezplatnou registraci platební brány ThePay (pokud už to neudělali dříve). Posledním krokem je pak vlastní spárování, a i to je řešeno velmi intuitivně.

My jsme se samozřejmě na tohle připravili a pro všechny zákazníky Shoptetu, kteří si chtějí spárovat svůj e-shop s platební bránou ThePay, máme připraven tento detailní návod v naší nápovědě.

O platební bráně ThePay:

Platební brána ThePay patří mezi největší hráče na trhu, ale jako jediná je 100% online - od automatické registrace přes podpis smlouvy, vyúčtování až po zákaznickou podporu. ThePay nabízí kromě tradiční platby kartou také stále populárnější předvyplněná bankovní tlačítka, platby bitcoinem nebo pomocí QR kódů. ThePay vyvinula také vlastní aplikaci Sender, která umožňuje automatizované odesílání financí. Platební bránu ThePay využívají e-shopy, nadace, velké finanční a předplatitelské společnosti či společnosti nabízející rezervace atd.