House of Havel má nový web. A na něm všechny naše pronájmy v Jihlavě

| 13. srpen 2018

Máme rádi reality. Byty i kanceláře. Milujeme zajímavá místa a netradiční prostory. A tak už nějakou chvíli poskytujeme dlouhodobé pronájmy bytů a komerčních prostor v Jihlavě. Abyste měli nabídku našich nemovitostí v lepším dosahu a mohli jste aktuální stav sledovat, je tu nový web.

Díky přehledným štítkům dobře (u)vidíte, které byty jsou volné, pronajaté a které k pronájmu právě připravujeme. U každého bytu či komerčního prostoru najdete všechny informace o velikosti, dispozici a vybavení. Ve většině případů si můžete listovat i v galeriích fotek. 

Děláme to jinak, nejsme realitka

House of Havel má v realitách na Jihlavsku svoje jméno. Nejsme realitní kancelář a děláme to trochu jinak. K dlouhodobému pronájmu nabízíme naše vlastní byty různých velikostí, ale také kanceláře a další zajímavé prostory v mnoha jihlavských lokalitách. Všechny nemovitosti, které nabízíme k bydlení či podnikání, jsou skutečně v našem vlastnictví. Rekonstrukce a úpravy děláme s citem, nebojíme se investovat. Bydlet či podnikat v našich prostorách můžete opravdu dlouhodobě, protože je nemáme v plánu prodávat nebo „přenechávat vnoučatům“.

U nás neplatíte provizi

Díky tomu, že jsme majiteli všech bytů a kanceláří, a vy při hledání pronájmu nejednáte s žádným prostředníkem, ale pouze s námi, neplatíte provizi za sjednání pronájmu, jako je pravidlem u realitních kanceláří. No a uznejte sami, takhle ušetřené peníze se do začátku hodí vždycky.

Sledujte proto náš web nebo Facebook House of Havel, pokud vás nabídka dlouhodobých pronájmů v Jihlavě zajímá a hledáte-li bydlení a kanceláře bez realitky.

Máme vlastní údržbáře

Záleží nám na tom, aby se nájemníkům v našich bytech dobře bydlelo. Přemýšlíme nad jejich vybavením a nabízíme moderní, opravené a čisté bydlení. Máme svůj tým údržbářů, kteří jsou připraveni jakékoli vzniklé závady řešit. Na naše nájemníky nečekají žádné kapající kohoutky, upadané kliky nebo počmárané zdi. Protože House of Havel je o bydlení, která znamená víc než čtyři stěny.