Kupte si vstupenku doma na gauči s pivem v ruce

| 4. červenec 2017

Netajíme se tím, že milujeme Vysočinu. A máme rádi dobrou letní zábavu. A co nás těší nejvíc? Vysočina má skvělý letní festival s parádním obsazením.

XVII. ročník Sázavafestu je za dveřmi a pořádá ho společnost UDANAX, s.r.o. (jak jinak než z Jihlavy). Naplňuje nás hrdostí, že se na tom podílíme s naším týmem z ThePay, neboť již loni jsme pro pořadatele zabezpečovali platby online. A když se nás pořadatelé letos rozhodli oslovit podruhé, zeptali jsme se ředitelky festivalu Andrey Zdarsové na několik otázek.

Oslovuje Sázavafest převážně lidi z Vysočiny, nebo z celé ČR, popř. ze zahraničí?
Sázavafest oslovuje samozřejmě z větší části lidi z Vysočiny, ale zastoupení našich návštěvníků je celorepublikové a v menší míře se můžeme setkat i s lidmi ze zahraničí.

Na jaké kapely se tento rok mohou účastníci nejvíce těšit?
Letošní line-up je velmi rozmanitý. Největší hvězdou festivalu bude Thomas Anders from MODERN TALKING, dále se můžete těšit na ukrajinskou zpěvačku Ruslanu, Vojtěcha Dyka & B-Side Band, kapely Čechomor, Slza, Jelen, Miro Žbirka, Majk Spirit a spoustu dalších českých i zahraničních kapel.

Proč jste zabezpečili online platby s ThePay?


Platební bránu ThePay jsme si vybrali, protože se jedná o místní společnost s osobitým přístupem. Společnost ThePay je schopna flexibilně a rychle reagovat na naše požadavky. Spolupráce trvající déle než rok nadmíru splnila veškerá naše očekávání. Většinu komplikací včetně EET řeší platební brána za nás, a my se tak můžeme věnovat našim prioritám.

Kolik lidí festival navštívilo minulý rok a kolik očekáváte letos?
V loňském roce navštívilo festival kolem 36 000 návštěvníků za 3 dny a letos věříme, že se číslo s počtem návštěvníků zase o kus zvýší.

Co je na pořádání festivalu tohoto formátu nejnáročnější?
Upřímně bych řekla, zorganizovat celý festival. Je to celoroční práce, které se musí věnovat tým lidí, a díky tomu se pak může uskutečnit festival. Vždy probíhají dlouhé debaty, co zlepšovat - a hodně čerpáme z hodnocení a zpráv od návštěvníků, abychom jim každý rok mohli dopřát co nejlepší festival a užili si ho dosyta.

Jak vidíte budoucnost Sázavafestu a celkově celé české festivalové scény?
Celá festivalová scéna se musí podřídit dnešní době, ve které žijeme, to stejné platí i pro Sázavafest. Každý rok se snažíme vymyslet něco navíc oproti ostatním festivalům a lidem dopřát to nejlepší a tu nejlepší zábavu tak, aby na Sázavafest nikdy nezapomněli.

Adresa pro zakoupení vstupenek: https://ticketspot.cz/akce/sazavafest-2017