Naše Lucka. Zvládá denně stovku e-mailů a desítky telefonátů s úsměvem

| 11. květen 2019

Máme tu takovou malou novinku pro všechny fandy ThePay. Rozhodli jsme se vám čas od času představit některé naše zaměstnance. Protože pokud jste našimi klienty, jste i vy součástí naší rodiny. :-)

I když společnost v březnu roku 2011 založili jen dva mladí kluci s velkými sny a jasnými cíli, dnes čítá firma sídlící na jihlavském náměstí už téměř dvacítku zaměstnanců. Jako první vám chceme představit Lucii Zavadilovou. Hlas, který si s ThePay spojí každý, kdo už někdy využil linky zákaznické podpory.

To ona s vámi už tři roky řeší každý požadavek a ukazuje správný směr, pokud si s něčím náhodou nevíte rady. Sama říká, že je „kliďas“. My bychom dodali, že občas i kouzelnice.

„Většinou volají moc milí lidé. Jen výjimečně se stane, že zavolá člověk, který není úplně příjemný. V tu chvíli, přiznávám, bych ráda byla taky nepříjemná, ale nejsem. Naopak. Už několikrát se mi stalo, že se v telefonu na začátku ozval morous, ale na konci hovoru se loučím s příjemným a usměvavým člověkem,“ těší se z výsledku své práce Lucka. Vedle několika desítek telefonátů zvládne za den zhruba stovku e-mailů s požadavky klientů. V co nejkratším čase, aby zákazník nemusel dlouho čekat.

Usměvavá blondýnka přiznává, že práce v ThePay je v jejím dosavadním profesním životě tou nejmilejší: „Chodím sem ráda, protože jsme tady dobrá parta, která si nedělá naschvály. Nikdo tady na nikoho nekřičí, všechno se řeší v klidu. To není úplně obvyklá situace v každé firmě.“  Lucie Zavadilová má díky předchozímu zaměstnání bohaté zkušenosti s PR a umí je zúročit při organizaci svého pracovního dne. Když skončí, ráda se svým přítelem relaxuje u dobrého filmu. Ještě raději ale sáhne po knize, kterých má doma pěknou sbírku.

Právě teď prosebně vyhlíží z okna kanceláře sluníčko, protože prý patří mezi ty, kteří ho nutně potřebují k dobré náladě. My máme pocit, že tu má Lucka pořád. Zjistíte to hned, když se v telefonu ozve: „Lucie Zavadilová, platební brána ThePay, co pro vás můžu udělat?