„Jak to vypadá s jihlavským barem v podzemí?“ ptáte se nás

| 3. červen 2019

V uplynulých dvou letech jsme se v House of Havel věnovali také rozsáhlé rekonstrukci celého sklepení v našem domě na jihlavském náměstí. Jak mnozí víte, přeměnili jsme je na prostory vhodné pro moderní dvoupodlažní bar. O průběhu stavebních prací se s našimi fanoušky dělíme i na sociálních sítích, a proto chceme i tady na blogu napsat o tom, jak to s otevřením vypadá.

Pokračovat ve čtení

House of Havel píše v Jihlavě další příběh. 
V hlavní roli je investice do bývalého sídla VZP

| 28. květen 2019

V květnu 2019 se nám ve vlnách jihlavských realit povedl významný úlovek. Je jím komplex ve Farní ulici, kde kdysi sídlila krajská pobočka VZP. Jedná se o naši doposud největší investici do nemovitostí a už teď se moc těšíme, až začneme do obou domů vracet život. Stavební povolení na 16 bytů je už v platnosti.

Pokračovat ve čtení

House of Havel se rozrůstá na Bedřichov. 
Prvorepubliková vila nabídne šest bytů k pronájmu

| 17. září 2018

Naši realitní značku House of Havel nemusíme Jihlavským detailně představovat. Ale pro jistotu: hlavou i srdcem se specializujeme na dlouhodobý pronájem bydlení či komerčních prostor. Zakládáme si na tom, že nejsme realitka, která bydlení jen zprostředkovává, ale že všechny nemovitosti jsou výhradně v našem vlastnictví.

Pokračovat ve čtení

House of Havel má nový web. A na něm všechny naše pronájmy v Jihlavě

| 13. srpen 2018

Máme rádi reality. Byty i kanceláře. Milujeme zajímavá místa a netradiční prostory. A tak už nějakou chvíli poskytujeme dlouhodobé pronájmy bytů a komerčních prostor v Jihlavě. Abyste měli nabídku našich nemovitostí v lepším dosahu a mohli jste aktuální stav sledovat, je tu nový web.

Pokračovat ve čtení