Nově máme platební terminály, přes které vám zákazník zaplatí kartou v provozovně i na cestách

| 13. únor 2019

Možná, že právě teď je ten správný čas udělat změnu, vyjít zákazníkům vstříc a pořídit si moderní platební terminál, aby ve vaší kamenné provozovně mohli zaplatit kartou. Platební terminály, které máme nově v nabídce, se totiž hodí do všech oborů podnikání, na cesty i do malé prodejny

Proč si pořídit platební terminál od ThePay?

Dnešní zákazníci mají bezhotovostní platby rádi. Platební kartu má dnes prakticky každý, třeba i školáci s nimi platí za svačinu. Je to snadný, rychlý a bezpečný způsob, jak přijímat platby kartou. Se vším vám pomůžeme a zařídíme to za vás. Napište nám základní parametry o své provozovně. Vhodný terminál pro vaše podnikání určitě společně vybereme.

Platební terminál jako velká konkurenční výhoda

Platební terminál potěší vaše dosavadní zákazníky a dokáže docela dobře přivést nové. Protože i to, že mohou někde (za)platit kartou, rozhoduje, kam půjdou utrácet. Je proto dobré držet krok s dobou a nenechávat peníze někomu jinému. Když nemusíte.

Ve spolupráci s KB SmartPay máme platební terminály pro všechny obory i obchody

Pultové i přenosné (mobilní) platební terminály jsou řešeny tak, aby vás ve vašem podnikání zatěžovaly co možná nejméně. Po stránce IT správy, ovládání a samozřejmě i cenové. Terminály, které nabízíme ve spolupráci s KB SmartPay, myslí hlavně na pohodlí obchodníka a výrobce je vyvíjí tak, že dobře vyhoví všemožným provozovnám, prodejnám, prodejničkám, i službám v terénu.

Aktuálně nabízíme tyto moderní platební terminály:

YOMANI – je skvělým pomocníkem do jakékoli prodejny nebo kanceláře, kde chcete přijímat platby kartou. Dá se pořídit s připojením k tiskárně či pokladně, můžete mít k němu i přídavný modul, pokud jste od zákazníka platícího kartou odděleni přepážkou. Nedá se využívat pro platby mimo provozovnu. Proto je nazýván jako pultový.


YOXIMO – Platební terminál, který je primárně navržen do terénu, pro hotely, restaurace, kavárničky, malé prodejny, cestovní kanceláře, obchodníky na cestách, a samozřejmě kurýry. Můžete ho používat jak venku, tak uvnitř. Je připraven na častou manipulaci, baterie dlouho vydrží a má v sobě již zabudovanou tiskárnu pro tisk účtenek.


XENGO – Toto řešení je tu pro ty z vás, kdo chcete ze svého chytrého telefonu udělat plnohodnotný platební terminál na karty. Hodí se do menších obchůdků, kaváren, pro řemeslníky apod. Pro všechny, kteří chtějí přijímat platby kartou, ale zas tolik jich denně a měsíčně nemají.

Zahájení spolupráce je snadné. Zvládneme to rychle a bez zbytečných průtahů

Pokud zvažujete, že si pultový nebo mobilní platební terminál pořídíte, stačí vám k tomu pár jednoduchých kroků. Poté, co nás kontaktujete, s vámi dohodneme podmínky spolupráce a poté vám emailem přijde k podpisu smlouva s KB SmartPay. Jakmile jí odešlete podepsanou zpátky, za pár dnů vám dorazí platební terminál. Jeho instalace je velmi snadná a vše je navrženo tak, aby zapojení terminálu zvládl prakticky kdokoli. Samozřejmostí je, že pokud se na to opravdu necítíte, můžete si objednat technika od KB SmartPay (za poplatek).

Každý platební terminál má jinou výbavu a jiné zacílení, a proto nás směle kontaktujte, pokud vás cokoli zajímá. Široce se jim věnujeme na našem webu a v nápovědě, na obou místech najdete informace, které vám je přiblíží.