Péhápkáři se sešli v Brodu. Jen tak, na pohodu

| 25. únor 2019

Začátkem února se v havlíčkobrodském coworkingovém centru Hubbr sešla parta vývojářů na vůbec prvním srazu přátel  tady na Vysočině. Uvolněná atmosféra, dobré jídlo, fajnpovídání i pivko na konec položilo základ další zajímavé tradici. Už teď je totiž jasné, že se nepotkali naposledy.

Na 1. sraz přátel PHP přišlo přes 25 účastníků a organizátoři připravili celkem tři přednášky. I ty si speakři nachystali víceméně ve friendly stylu. Za naši platební bránu ThePay se společně se svými kolegy vydal na akci i náš šéf programátor Michal Kandr. Také on byl jedním
z přednášejících.

Nejen proto, že jsme firmou a lidmi z Vysočiny, nás zkrátka dost těší, že takové nápady nasetkávání tady vznikají. Že se odborníci i fandové do programování chtějí potkat a sdílet spolu své zkušenosti jinak než v ryze profesionální rovině. Jsme rádi, že jsme u toho amůžeme komunitu PHP vývojářů i takhle podporovat.

Obrazovou fotoreportáž ze srazu můžete zkouknout přímo na Facebooku Hubbr.

Ještě chceme závěrem připomenout, že na stejném místě se v loňském roce už podruhé konala odborná vývojářská konference DEVELOPER DAY. O ní jsme taky něco psali.