ThePay je na česko-slovenské fintech mapě

| 26. červen 2019

To si tak brouzdáme internetem, abychom v našem oboru pořád byli v obraze, a narazíme na něco milého. Platební brána ThePay je umístěna na česko-slovenské fintech mapě, kterou vytvořili v BoosterLabs. Kromě toho udělali také velké srovnání fintechu u nás a na Slovensku.

Pokračovat ve čtení

„Je to moje dítě,“ hlásí se hrdě k ThePay šéfprogramátor Michal Kandr

| 5. červen 2019

Na povídání s naším Michalem jsme se fakt hodně těšili. Málokdo má to štěstí, že do jeho týmu patří špičkový vývojář, který se umí hezky rozpovídat. Který vás nechá nakouknout do svého života. Toho tady i toho osobního. A když je ten programátor navíc tím, kdo ThePay vytvořil, to potom takové příběhy nečtete každý den...

Pokračovat ve čtení

„Můj život je nekončící hra,” říká náš programátor Vojta Brožek

| 30. květen 2019

Miluje počítače a všechno, co s technikou souvisí. Člověk by ho podezříval, že místo pupeční šňůry mu doktoři po porodu stříhali „úesbéčko”. Je taky velkým nadšencem do hraní a bez kávy by se v práci pravděpodobně dočista zbláznil.

Pokračovat ve čtení

Vývojář Jiří Dajč miluje cestu od nápadu až k realizaci

| 16. květen 2019

„Už od dětství mám potřebu mít všechno pod kontrolou a do všeho každému mluvit. Tady k tomu mám prostor. Prostor věci skutečně ovlivňovat. To mě tu moc baví. Ve firmě pracuji třetím rokem a odejít se nechystám,“ hlásí se hrdě ke značce ThePay projektový manažer Jiří Dajč.

Pokračovat ve čtení

Naše Lucka. Zvládá denně stovku e-mailů a desítky telefonátů s úsměvem

| 11. květen 2019

Máme tu takovou malou novinku pro všechny fandy ThePay. Rozhodli jsme se vám čas od času představit některé naše zaměstnance. Protože pokud jste našimi klienty, jste i vy součástí naší rodiny. :-)

Pokračovat ve čtení

E-shopová jednička Shoptet otevřela bránu pro ThePay

| 5. duben 2019

Je to horká zpráva a úplná novinka, na kterou se už v minulosti hodně zákazníků ptalo. Zahájili jsme spolupráci se společností Shoptet, největší e-shopovou platformou u nás. Silným hráčem českého a slovenského e-commerce.

Pokračovat ve čtení