Apple Pay konečně v Česku. A hned ve velkém stylu

| 25. březen 2019

Desítky a desítky tisíc českých zákazníků, kteří používají iPhone či jiné zařízení od Apple, si aktivovalo službu Apple Pay ještě ten den, kdy na českém trhu odstartovala. A bylo to raketové! Jen za dva dny od spuštění nasbírala víc uživatelů, než kolik jich konkurenční metoda Google Pay střádala rok. Ale vezměme to popořádku...

Pokračovat ve čtení

Péhápkáři se sešli v Brodu. Jen tak, na pohodu

| 25. únor 2019

Začátkem února se v havlíčkobrodském coworkingovém centru Hubbr sešla parta vývojářů na vůbec prvním srazu přátel  tady na Vysočině. Uvolněná atmosféra, dobré jídlo, fajnpovídání i pivko na konec položilo základ další zajímavé tradici. Už teď je totiž jasné, že se nepotkali naposledy.

Pokračovat ve čtení

Do nového roku ve spolupráci s FAVI

| 7. leden 2019

Je naší milou povinností vám dnes napsat o tom, že jsme zahájili spolupráci s oblíbeným vyhledávačem FAVI. Ten působí v pěti zemích, ve kterých na jednom místě sdružuje a přináší koncovým zákazníkům nabídku více než 1 100 internetových a kamenných obchodů s nábytkem a dekoracemi.

Pokračovat ve čtení

Podporujeme platební tlačítko od Fio banky

| 22. listopad 2018

Platby přes předvyplněná bankovní tlačítka jsou oblíbenou alternativou platebních karet. Nově rozšiřujeme nabídku také o tlačítko Fio banky. 
Věříme, že touto novinkou potěšíme nejeden e-shop.

Pokračovat ve čtení

ThePay naděluje novým zákazníkům. Nepropásněte to

| 19. listopad 2018

Máme rádi Vánoce a všechno, co je s nimi spojené. Než si začneme svátky užívat do sytosti, rozhodli jsme se udělat radost novým zákazníkům. Nadělujeme jim totiž slevy. Časově omezené a stojí za to.

Pokračovat ve čtení

Vysočina hostila unikátní vývojářskou konferenci DEVELOPER DAY. Byli jsme tam

| 7. listopad 2018

Ačkoli je za Mekku programátorských mozků právem považována Praha, Vysočina rozhodně nezůstává ničím pozadu. Svědčí o tom říjnové, velmi úspěšné regionální setkání vývojářů, nazvané DEVELOPER DAY 2018. Tuto jednodenní konferenci již podruhé zorganizovalo havlíčkobrodské coworkingové centrum Hubbr. Za jihlavskou platební bránu ThePay byl jedním ze speakerů náš šéf-programátor Michal Kandr.

Pokračovat ve čtení