Jak fungují opakované platby kartou?

| 22. březen 2018

Naší platební bránou projdou za den tisíce plateb. Jsme tu od toho, abychom jednorázové i opakované úhrady kartou okamžitě a bezpečně předali tam, kam patří. Bez ohledu na to, jakou má kdo banku nebo náladu.

Opakované platby považujeme za natolik užitečnou funkci, že jim chceme věnovat sólo článek. Důležité informace tu najde jak přemýšlivý zákazník, tak natěšený obchodník. A aby se do toho nikdo z nás nezamotal, nejprve na to jdeme z pohledu našich obchodních partnerů a hned potom objasníme téma i všem nakupujícím.

Pokračovat ve čtení


Soud uznal, že je EET u online plateb zbytečná

| 27. únor 2018

Že je EET u úhrad kartou vážně trochu neúčelná a přinesla náklady navíc, o tom si spolu e-shopy povídaly každý den. Rok se s rokem schází, lupení střídají závěje, zákon o EET platí stále, ale něco se přece jen mění.

Online platby eviduje banka. A to je dostačující

Některé změny v oblasti EET začínají platit už 1. března 2018.A protože jedna z nich se týká úhrad kartou, které u mnoha e-shopů probíhají přes naši platební bránu ThePay, chceme vás o ní v kostce informovat.

Pokračovat ve čtení

Služby FastCentrik a ThePay spojily své síly

| 24. leden 2018

FastCentrik je modulové e-shopové řešení, jež umožňuje malým a středně velkým firmám uspět v podnikatelském online prostředí.

Pohodlí při nákupech

Platební brána ThePay umožní obchodníkům představit zákazníkům rychlé a pohodlné placení bez zdlouhavé administrace, a to v době, v níž zákazníci volí e-shopy podle jejich variability platebních metod. “Náš vývojový tým byl možností spolupráce s ThePay.cz nadšený. Líbila se nám jeho přehlednost a široká nabídka způsobů plateb. Očekáváme, že zpříjemní nákupní prožitek všem zákazníkům, kteří bránu využijí. A právě proto jsme se rozhodli pro její implementaci na naše platformy FastCentrik,” sdělil CEO společnosti NetDirect nabízející FastCentrik David Vychytil.

Pokračovat ve čtení

Partnerství e-shopového řešení Webareal a platební brány ThePay

| 26. září 2017

Nyní můžete začít využívat platební bránu ThePay i na e-shopovém řešení Webareal společnosti Bohemiasoft, s.r.o., a to za velmi výhodných podmínek.

Společnost Bohemiasoft ovlivňuje dění na českém e-commerce trhu od roku 2008 a stojí za  množstvím spokojených zákazníků, v řádech ticíce e-shopů. Webareal nabízí komplexní řešení pro start a rozjetí internetového podnikání. 

Pokračovat ve čtení

Pomáháme skvělým projektům na Startovači

| 20. září 2017

Máte skvělou vizi a málo peněz? Přesto věříte, že dokážete oslovit ostatní? A přejete si, aby vás ti, kteří uvěří vašemu projektu, podpořili? Crowdfunding je pro vás jako dělaný!

Máte peníze a nevíte, co s nimi? Rádi investujete do nadějných nápadů? A přejete si, aby se vám vaše investice vrátila? Crowdfunding je vám šitý na míru!

Pokračovat ve čtení

Zahájení spolupráce s eshop-rychle.cz

| 16. září 2017

S radostí oznamujeme, že platební bránu ThePay.cz si můžete nově aktivovat na e-shopovém řešení eshop-rychle.cz, které provozuje českobudějovická firma Golemos, s.r.o.

Platformu eshop-rychle.cz využívá od roku 2008 cca 6 500 e-shopů, které za poslední rok vyexpedovaly zboží v hodnotě cca 4,2 miliardy korun. Tím se eshop-rychle.cz řadí mezi největší poskytovatele e-shopových řešení na českém trhu.

Pokračovat ve čtení