Zahájení spolupráce s eshop-rychle.cz

| 16. září 2017

S radostí oznamujeme, že platební bránu ThePay.cz si můžete nově aktivovat na e-shopovém řešení eshop-rychle.cz, které provozuje českobudějovická firma Golemos, s.r.o.

Platformu eshop-rychle.cz využívá od roku 2008 cca 6 500 e-shopů, které za poslední rok vyexpedovaly zboží v hodnotě cca 4,2 miliardy korun. Tím se eshop-rychle.cz řadí mezi největší poskytovatele e-shopových řešení na českém trhu.

Pokračovat ve čtení

Platební brána s možností online registrace

| 23. srpen 2017

Není nic jednoduššího než se zaregistrovat a začít využívat platební bránu během jednoho odpoledne. ThePay pro své klienty připravila plnohodnotnou online registraci, při které nemusíte vzít pero do ruky.

Pět minut, ano, to je vážně doba, za kterou s námi můžete svým zákazníkům nabízet online platby na vašem e-shopu. Jako první na českém trhu se můžeme pochlubit kompletním systémem online registrace, při kterém šetříme papírem a hlavně vaším časem. Pro online registraci stačí nahrát pár základních souborů jako občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a výpis z bankovního účtu. Za pár dalších prokliků je vaše registrace na světě. 

Pokračovat ve čtení

Kupte si vstupenku doma na gauči s pivem v ruce

| 4. červenec 2017

Netajíme se tím, že milujeme Vysočinu. A máme rádi dobrou letní zábavu. A co nás těší nejvíc? Vysočina má skvělý letní festival s parádním obsazením.

XVII. ročník Sázavafestu je za dveřmi a pořádá ho společnost UDANAX, s.r.o. (jak jinak než z Jihlavy). Naplňuje nás hrdostí, že se na tom podílíme s naším týmem z ThePay, neboť již loni jsme pro pořadatele zabezpečovali platby online. A když se nás pořadatelé letos rozhodli oslovit podruhé, zeptali jsme se ředitelky festivalu Andrey Zdarsové na několik otázek.

Pokračovat ve čtení

Rajče. S pomocí ThePay zase o kousek šťavnatější!

| 24. únor 2017

Pro úspěšný projekt Rajče.net pod taktovkou mediální skupiny Mafra a.s, jsme připravili řešení platební brány ThePay na míru tak, aby splňovalo veškeré potřebné parametry a vlastnosti.

I přes veškeré odlišnosti od běžných projektů, kam ThePay běžně implementujeme, pro nás nebylo nasazení na takovýto projekt problémem. Se specifickými projekty máme zkušenosti a dokážeme velice rychle reagovat na klientské požadavky.

Pokračovat ve čtení

EET nechte na nás!

| 27. leden 2017

V ThePay si svých partnerů vážíme a víme, s čím budou muset zápolit. Zapojili jsme všechny naše mozky a dnes do světa vypustili testovací API pro napojení EET.

Máte rádi příjemná překvapení? Jistě, kdo by neměl. My pro vás jedno máme. A zdarma!

První březen se nachýlil a každý provozovatel e-shopu by měl vědět, že od tohoto dne je povinen elektronicky evidovat své tržby. Můžeme o EET vést spory, můžeme s EET nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat.

Pokračovat ve čtení

E-shopy, nebojte se EET!

| 17. říjen 2016

Máte e-shop a obáváte se, že vás spláchne vlna EET? Sepsali jsme pro vás vše, co byste měli vědět. Nezapomínejte, štěstí přeje připraveným.

Hodnocení projektu elektronické evidence tržeb a panické stavy vyplývající z pocitu, že EET = likvidace podnikání, necháme jiným. Na e-trhu jsme platebním prostředníkem mezi zákazníky a e-shopy již řádku let a víme, že v minulosti musely překonat leckteré na první pohled často nepřekonatelné překážky. Koneckonců i rozšíření platebních metod o platební karty a tzv. bankovní tlačítka mohlo v začátcích vzbuzovat dojem složitosti. Přesto jsou tu e-shopy stále s námi. Přesto na nich můžete platit kartami. A přesto celý trh e-commerce neustále roste. Naučili se, přizpůsobili a vylepšili.

Pokračovat ve čtení