Aplikace Sender nabízí nově možnost odesílání financí do Equa bank

| 5. listopad 2018

V rámci ThePay nabízíme jednu bezva aplikaci, a tou je Sender. Díky němu je možné odesílat peníze na účty klientů ihned, v reálném čase. To je teď případ i Equa bank, kterou Sender nově podporuje. S touto bankou je možné finance odesílat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tedy i o víkendech a svátcích.

Pokračovat ve čtení

Registrace ThePay nebyla nikdy jednodušší. Místo skenování jen pohodlně foťte

| 22. říjen 2018

Řekněte sýr, a registraci platební brány máte hotovou. V říjnu jsme spustili novou funkci, díky které si mohou naši klienti při registraci platební brány ThePay pohodlně vyfotit doklady přes webovou kameru nebo foťákem v mobilním telefonu. To znamená, že už nemusíte mít po pravém boku scanner a po levém tiskárnu, abyste svoji registraci úspěšně dokončili. Vlastně vůbec nemusíte být v kanceláři, nebo doma.

Pokračovat ve čtení

Podporujeme Bitcoin!

| 11. červenec 2018

Bitcoin. Digitální platidlo, které radikálně hýbe světem. Českou republikou víc, než byste možná čekali. Je jen otázkou času, kdy o nich uslyší opravdu každý. A tak vás s velkou radostí informujeme o tom, že i platební brána ThePay podporuje platbu bitcoiny.

Pokračovat ve čtení

Z čísla karty může e-shop vyčíst i podvodný nákup

| 16. duben 2018

Našim obchodním partnerům zobrazujeme nově masku čísla karty. Novinka, která nikoho neohrozí, a díky které se dají zjistit užitečné věci. Stačí pár čísel.

Něco jako rodokmen

Stejně jako do rodného čísla se nic nedává nahodile, ani do platební karty se čísla nelosují na plesové tombole. Každá platební karta má něco jako rodokmen. Obsahuje na přední straně standardně 16 čísel. Prvních šest je série, neboli BIN, kterou má vydavatelská banka přiřazenou od karetní asociace (vydavatele karty). Takový šestimístný štrúdlík poví o kartě docela hodně. Ale ne zase tolik, aby se vaši platící zákazníci museli obávat nějakého zneužití. BIN není žádné unikátní číslo, naopak. Stejné může mít tisíce platebních karet. 

Pokračovat ve čtení

Jak fungují opakované platby kartou?

| 22. březen 2018

Naší platební bránou projdou za den tisíce plateb. Jsme tu od toho, abychom jednorázové i opakované úhrady kartou okamžitě a bezpečně předali tam, kam patří. Bez ohledu na to, jakou má kdo banku nebo náladu.

Opakované platby považujeme za natolik užitečnou funkci, že jim chceme věnovat sólo článek. Důležité informace tu najde jak přemýšlivý zákazník, tak natěšený obchodník. A aby se do toho nikdo z nás nezamotal, nejprve na to jdeme z pohledu našich obchodních partnerů a hned potom objasníme téma i všem nakupujícím.

Pokračovat ve čtení


Soud uznal, že je EET u online plateb zbytečná

| 27. únor 2018

Že je EET u úhrad kartou vážně trochu neúčelná a přinesla náklady navíc, o tom si spolu e-shopy povídaly každý den. Rok se s rokem schází, lupení střídají závěje, zákon o EET platí stále, ale něco se přece jen mění.

Online platby eviduje banka. A to je dostačující

Některé změny v oblasti EET začínají platit už 1. března 2018.A protože jedna z nich se týká úhrad kartou, které u mnoha e-shopů probíhají přes naši platební bránu ThePay, chceme vás o ní v kostce informovat.

Pokračovat ve čtení