Služby FastCentrik a ThePay spojily své síly

| 24. leden 2018

FastCentrik je modulové e-shopové řešení, jež umožňuje malým a středně velkým firmám uspět v podnikatelském online prostředí.

Pohodlí při nákupech

Platební brána ThePay umožní obchodníkům představit zákazníkům rychlé a pohodlné placení bez zdlouhavé administrace, a to v době, v níž zákazníci volí e-shopy podle jejich variability platebních metod. “Náš vývojový tým byl možností spolupráce s ThePay.cz nadšený. Líbila se nám jeho přehlednost a široká nabídka způsobů plateb. Očekáváme, že zpříjemní nákupní prožitek všem zákazníkům, kteří bránu využijí. A právě proto jsme se rozhodli pro její implementaci na naše platformy FastCentrik,” sdělil CEO společnosti NetDirect nabízející FastCentrik David Vychytil.

Pokračovat ve čtení

Partnerství e-shopového řešení Webareal a platební brány ThePay

| 26. září 2017

Nyní můžete začít využívat platební bránu ThePay i na e-shopovém řešení Webareal společnosti Bohemiasoft, s.r.o., a to za velmi výhodných podmínek.

Společnost Bohemiasoft ovlivňuje dění na českém e-commerce trhu od roku 2008 a stojí za  množstvím spokojených zákazníků, v řádech ticíce e-shopů. Webareal nabízí komplexní řešení pro start a rozjetí internetového podnikání. 

Pokračovat ve čtení

Pomáháme skvělým projektům na Startovači

| 20. září 2017

Máte skvělou vizi a málo peněz? Přesto věříte, že dokážete oslovit ostatní? A přejete si, aby vás ti, kteří uvěří vašemu projektu, podpořili? Crowdfunding je pro vás jako dělaný!

Máte peníze a nevíte, co s nimi? Rádi investujete do nadějných nápadů? A přejete si, aby se vám vaše investice vrátila? Crowdfunding je vám šitý na míru!

Pokračovat ve čtení

Zahájení spolupráce s eshop-rychle.cz

| 16. září 2017

S radostí oznamujeme, že platební bránu ThePay.cz si můžete nově aktivovat na e-shopovém řešení eshop-rychle.cz, které provozuje českobudějovická firma Golemos, s.r.o.

Platformu eshop-rychle.cz využívá od roku 2008 cca 6 500 e-shopů, které za poslední rok vyexpedovaly zboží v hodnotě cca 4,2 miliardy korun. Tím se eshop-rychle.cz řadí mezi největší poskytovatele e-shopových řešení na českém trhu.

Pokračovat ve čtení

Platební brána s možností online registrace

| 23. srpen 2017

Není nic jednoduššího než se zaregistrovat a začít využívat platební bránu během jednoho odpoledne. ThePay pro své klienty připravila plnohodnotnou online registraci, při které nemusíte vzít pero do ruky.

Pět minut, ano, to je vážně doba, za kterou s námi můžete svým zákazníkům nabízet online platby na vašem e-shopu. Jako první na českém trhu se můžeme pochlubit kompletním systémem online registrace, při kterém šetříme papírem a hlavně vaším časem. Pro online registraci stačí nahrát pár základních souborů jako občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a výpis z bankovního účtu. Za pár dalších prokliků je vaše registrace na světě. 

Pokračovat ve čtení

Kupte si vstupenku doma na gauči s pivem v ruce

| 4. červenec 2017

Netajíme se tím, že milujeme Vysočinu. A máme rádi dobrou letní zábavu. A co nás těší nejvíc? Vysočina má skvělý letní festival s parádním obsazením.

XVII. ročník Sázavafestu je za dveřmi a pořádá ho společnost UDANAX, s.r.o. (jak jinak než z Jihlavy). Naplňuje nás hrdostí, že se na tom podílíme s naším týmem z ThePay, neboť již loni jsme pro pořadatele zabezpečovali platby online. A když se nás pořadatelé letos rozhodli oslovit podruhé, zeptali jsme se ředitelky festivalu Andrey Zdarsové na několik otázek.

Pokračovat ve čtení