Za světlem poběží už i Jihlava

| 13. březen 2016

Noční běhy se Světluškou mají dlouholetou tradici. Minulý rok se jich účastnilo celkem 4200 běžců a díky nim se vybralo víc než 2,1 milionu korun. Peníze Světluška použila na nákup potřeb pro nevidomé.

Dobročinná organizace Světluška každý rok pořádá noční běhy, které mají za cíl pomoci nevidomým a špatně vidícím lidem. Symbolickou výměnou „vstupné za světlo“ každý běžec získá čelovku a běží noční tratí do cíle. Běhy se konají v Praze, Brně a nově i v Jihlavě. Příchodem nočního běhu do Jihlavy se také odstartovala nová spolupráce. Vstupné teď běžci můžou zaplatit online díky jihlavské platební bráně ThePay. Ta se stala partnerem Světlušky.

Pokračovat ve čtení

ThePay.cz se naučilo japonsky. Za týden! (doplnit video)

| 6. březen 2016

Když se spojí dvě věci v jednu dobrou, vždycky to dává smysl. Tak jako ThePay a Japonská půjčka. Japonskou půjčku má pod střechou společnost Home Credit a my v ThePay jsme jim pomohli, aby jejich půjčka byla rychlá jako Šinkansen.

Společnost Home Credit, člen skupiny PPF se na nás v roce 2015 obrátila s poptávkou platebního řešení pro jejich projekt rychlých půjček. Zadání bylo zcela jasné – dodat službu, která z projektu JaponskaPujcka.cz udělá nejrychlejší půjčku v Česku.

Pokračovat ve čtení