Rajče. S pomocí ThePay zase o kousek šťavnatější!

| 24. únor 2017

Pro úspěšný projekt Rajče.net pod taktovkou mediální skupiny Mafra a.s, jsme připravili řešení platební brány ThePay na míru tak, aby splňovalo veškeré potřebné parametry a vlastnosti.

I přes veškeré odlišnosti od běžných projektů, kam ThePay běžně implementujeme, pro nás nebylo nasazení na takovýto projekt problémem. Se specifickými projekty máme zkušenosti a dokážeme velice rychle reagovat na klientské požadavky.

Co o našem řešení řekl přímo zakladatel a project manager, Miroslav Buček?

“Rajče.net není projekt, který by platební bránu implementoval poprvé - ba naopak, již jsme jednu platební bránu provozovali. Naše zkušenost s minulou, konkurenční platební bránou, však byla vesměs negativní. Zejména minimální ohebnost platební brány s ohledem na naše potřeby a neochota ze strany provozovatele nás donutila přemýšlet a vybírat na jiné straně.

Nakonec jsme se rozhodli pro řešení od společnosti ThePay, která našim požadavkům maximálně vyhověla, nebyl pro ní problém flexibilně reagovat na naše parametry a specifické požadavky a velice promptně reagovat na naše dotazy.

Ihned po kontaktování ThePay se nám ozval obchodní zástupce, který nám nabídl osobní schůzku a následně vše osobně vysvětlil přímo u nás v Brně.

Nasadili jsme bránu od května 2016 do ostrého provozu a od té doby nemáme jediný zaznamenaný zádrhel s provozem. Dle interních statistik jsme navíc zaznamenali výrazný nárůst plateb provedených skrze metody od společnosti ThePay a zvýšili tak celkový zisk Rajče.net.

Mám-li doporučit platební bránu pro specifické, komplexní či složité projekty, kde potřebujete mnoho platebních metod pod jednou střechou, s čistým svědomím doporučím právě ThePay.”