Registrace ThePay nebyla nikdy jednodušší. Místo skenování jen pohodlně foťte

| 22. říjen 2018

Řekněte sýr, a registraci platební brány máte hotovou. V říjnu jsme spustili novou funkci, díky které si mohou naši klienti při registraci platební brány ThePay pohodlně vyfotit doklady přes webovou kameru nebo foťákem v mobilním telefonu. To znamená, že už nemusíte mít po pravém boku scanner a po levém tiskárnu, abyste svoji registraci úspěšně dokončili. Vlastně vůbec nemusíte být v kanceláři, nebo doma.

Registrace platební brány odkudkoli a online se vším všudy
 
Nová funkce tedy přináší plně automatizovanou registraci, kterou můžete dokončit během pár minut. Veškerá komunikace je šifrována pomocí SSL, a tak se o své osobní údaje z dokladů potřebných k registraci vůbec nebojte. Na bezpečí myslíme především.
 
Novinku můžete využívat z jakéhokoli počítače s webovou nebo webovou externí kamerou, z různých prohlížečů včetně Safari a samozřejmě ze všech chytrých telefonů.
 
Podívejte se, jak je to snadné:
 
V automatické online registraci platební brány ThePay kliknete na dokument, který budete fotografovat. Po pár vteřinách a po udělení vašeho souhlasu s užitím webkamery můžete vyfotit daný doklad.
 
A když se vám to napoprvé nepodaří, nic se neděje. Fotku odeberte a vyfoťte výpis či doklad znovu.

A teď už jen hodně zdaru a řekněte sýr!
Úspěšné nahrání výpisu z účtu nebo dokladu je indikováno zeleně.

A teď už jen hodně zdaru a řekněte sýr!
A teď už jen hodně zdaru a řekněte sýr!