Služby FastCentrik a ThePay spojily své síly

| 24. leden 2018

FastCentrik je modulové e-shopové řešení, jež umožňuje malým a středně velkým firmám uspět v podnikatelském online prostředí.

Pohodlí při nákupech

Platební brána ThePay umožní obchodníkům představit zákazníkům rychlé a pohodlné placení bez zdlouhavé administrace, a to v době, v níž zákazníci volí e-shopy podle jejich variability platebních metod. “Náš vývojový tým byl možností spolupráce s ThePay.cz nadšený. Líbila se nám jeho přehlednost a široká nabídka způsobů plateb. Očekáváme, že zpříjemní nákupní prožitek všem zákazníkům, kteří bránu využijí. A právě proto jsme se rozhodli pro její implementaci na naše platformy FastCentrik,” sdělil CEO společnosti NetDirect nabízející FastCentrik David Vychytil.

Začínající podnikatelé velmi oceňují testovací bezplatné měsíční užívání FastCentriku. Dále se při podnikání osvědčily též pravidelné a bezplatné aktualizace přinášející potřebné moderní funkce, napojení na ekonomické systémy, ale též grafika dle přání klienta.

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s tak významným partnerem z Ostravy a poskytnout služby platební brány ThePay jejich klientům. O e-shopovém řešení společnosti NetDirect se můžete dozvědět vice na www.fastcentrik.cz.